/images/raw/15398652447037.jpg

Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri

BAYSU Arıtma Sistemleri olarak; arıtma konusunda Türkiye’nin değişik illerinde çalışmalarımızı sürdürmekte, uzman kadromuz ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

İhtiyaca göre istenilen suyun kalitesi ve özellikleri farklı olabilmektedir. Örneğin; hastanelerde bulunan buhar kazanları, eşanjörler, otoklavlar, sterilizörler, diyaliz cihazları, laboratuarlar, ameliyathanede kullanılan hassas klima sistemlerinde, düşük iletkenlikli su; çamaşırhane, bulaşıkhane ve yemekhanede ise yumuşak su kullanılır. 

BAYSU Arıtma sistemleri olarak; istenilen kalitede ve özellikte suyu elde etmekte iddialı olup, endüstriyel alanda Tekstil, İnşaat, Mermercilik, Hayvancılık, Otelcilik başta olmak üzere tüm sektörlerde uygun ve büyük çaplı arıtma projeleri tasarlayıp, üretim ve montaj işlemlerini tamamladıktan sonra kullanımınıza sunmaktayız.

Su arıtma projelerinin yüksek verimle çalışmasını sağlayacak koruyucu arıtım ve kimyasal dozlama sistemlerinin istenilen su kalitesi ve debiye bağlı olarak hesaplanması ve uygulanması, uzman mühendis ve teknik kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Firmamız birçok sektörün farklı ihtiyaçlarına yönelik imalatların yanı sıra, sektörel gelişmeleri de hızlı bir şekilde takip ederek, güncel ihtiyaçlar doğrultusunda gerekli üretimleri planlayıp, malzeme ve ekipmanları da yurtdışından ithal ederek tam hizmet anlayışı ile profesyonel çözümler sunmaktadır.

Dolayısıyla; tüm alanlarda, üretim ve kalite standartlarının artırılmasına yardımcı olmaktayız.
... Devamı... Geri Git
ENDÜSTRİYEL SU ARITMA SİSTEMLERİ VE YEDEK MALZEMELER